27. juli 2020 - 19:00 tot 21:00
Gryfna Lama Żory, Zory
Deel het op:

Stand-up w Żorach! Magda Kubicka x Paulina Potocka | maandag, 27. juli 2020

Cześć i czołem !

Jesteśmy z powrotem!

Nie zapomnieliśmy o Was! ❤️STAND UP W ŻORACH!➡️ 27.07.2020r, godz. 19:00 ⬅️

GRYFNA LAMA

Żory | ul. Boryńska 7

Jesteśmy pewni że ten duet, przypadnie Wam do gustu ?

Tym razem w babskim składzie! ?

To są prawdziwe petardy kobiecej sceny komediowej!

Nie może Was zabraknąć ?MAGDA KUBICKA"Love me Tinder" - to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym "Nie o taką Polskę walczyłam" Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów. Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!SUPPORT: PAULINA POTOCKAPaulina Potocka przemieszcza się po Polsce coraz sprawniej. Nie myli stacji kolejowych ze stacjami paliw. Ani oleju napędowego z benzyną. Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. Sceptycznie podchodzi do

nadmiernego optymizmu, bo zdaje sobie sprawę, że jesteśmy na tej planecie na chwilę i zaraz to wszystko się skończy. Zanim jednak wizja końca się ziści Paulina opowie kilka nowych żartów i siedem refleksji.GOSPODARZ SCENY | PROWADZENIE: PRZEMEK GRAJNY? Bilety: 30zł / w dniu imprezy 40zł? Link do biletów : https://www.kupbilecik.pl/imprezy/52808/%C5%BBory/Magda+Kubicka+Stand-up/?Ilość miejsc mocno ograniczona!?Zachęcamy aby wpaść na szamę przed wydarzeniem! Podczas występu nie będzie możliwości zamawiania posiłków i napojów.❌ Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania ❌‼️ PRZECZYTAJ UWAŻNIE ‼️W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:? Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.

?Uczestnik biorący udział w wydarzeniu ma obowiązek utrzymania dystansu publicznego, również na widowni

? Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora.

? Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.Bardzo prosimy o rozsądne zachowanie podczas wieczoru i przestrzeganie obostrzeń. Chodzi o Wasze zdrowie! :)I PAMIĘTAJ, JEŚLI ŹLE SIĘ CZUJESZ-ZOSTAŃ W DOMU!

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM ❤️DO ZOBACZENIA!???