17. juli 2020 - 17:00 tot 19:00
IKEA Dom Jutra, Swinoujscie
Deel het op:

Zielony Dom Jutra: Domowe kosmetyki | vrijdag, 17. juli 2020

? ? ? ? Resztki z porannej kawy. Trochę z szafki w kuchni, trochę z łazienki i co nieco z pobliskiej łąki. To będą składniki naszych domowych kosmetyków. Stworzymy mydła, odżywki, pomadki, sole do kąpieli, a może i krem. A wszystko to bez szkodliwych substancji i z krótkim prostym składem.☘️ ☘️ ☘️ Nasze warsztaty to idealny sposób na rozpoczęcie przygody z domowymi ekokosmetykami. Poznasz najprostsze sposoby i przekonasz się, jaką satysfakcję daje umycie rąk mydłem własnej roboty ? ? ?❗️ Na naszych warsztatach będzie się trochę pyliło i na pewno bardzo mocno pachniało ? ? ? Dlatego nie rekomendujemy ich alergikom i kobietom w ciąży.✍️ Aby zapewnić sobie miejsce na warsztatach, kliknij przycisk „Zarezerwuj miejsce", który znajdziesz na górze? i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Jeśli zamiast przycisku „Zarezerwuj miejsce" widzisz przycisk „Napisz do organizatora" i informację „Brak miejsc", to znaczy, że w tym momencie wszystkie miejsca są zajęte. Warto jednak zajrzeć na wydarzenie jeszcze raz. Jeśli jakiś uczestnik zrezygnuje, wtedy przycisk „Zarezerwuj miejsce" znów się pojawi.? Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Jeśli po dokonaniu rezerwacji okaże się, że jednak nie możesz przyjść, to wróć do wydarzenia i kliknij „Zwolnij miejsce”. Dzięki temu ktoś inny będzie mógł skorzystać ???? Kliknięcie „Wezmę udział” lub „Zainteresowany" nie oznacza rezerwacji miejsca na wydarzeniu.? W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy wszystkich uczestników o noszenie maseczek zakrywających usta i nos.O PROWADZĄCEJ:

Karolina Gołębiowska - absolwentka i studentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Asystentka w Pracowni Rzeźby i Działań Przestrzennych prof. hab Aleksandry Ska. Laureatka Nagrody Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za Najlepszy Dyplom Artystyczny 2014. Finalistka konkursu Artystyczna Podróż Hestii 2019. Zajmuje się fotografią, filmem, animacją i street artem. W swoich pracach podnosi tematy społeczne i tematy związane z ekologią. Na co dzień pracuje na Akademii Sztuki w Szczecinie i współpracuje z małymi ośrodkami kulturalnymi, prowadząc zajęcia ze sztuki współczesnej dla młodzieży i organizując wydarzenia społeczno-artystyczne.O CYKLU:

„Zielony Dom Jutra” to cykl spotkań i warsztatów, podczas których dowiesz się, jak uczynić Twój dom bardziej zielonym. Czy to za sprawą ozdobnych roślin, czy ziół zasadzonych w kuchni, czy też całych zielonych samonawadniających się ścian roślin.Regulamin warsztatów?

bit.ly/regulamin_warsztatów_w_Domu_Jutra