31. mei 2023 - 21:00
Deel het op:

Oczami Bezdomnych Kotów - Koszalin | Poland | woensdag, 31. mei 2023

Los bezdomnych Kotów jest straszny i przerażający, ponieważ one nie patrzą w przyszłość, dla nich liczy sie tu i teraz ...
Człowiek bywa okrutnym stworzeniem, ponieważ wiele kotów które walczą o przetrwanie została skazana na ten los przez człowieka.
Małe kociaki często są adoptowane a później wyrzucane jako dorosłe koty. Kotki rodzą małe kociaki, które jak male giną lub w późniejszym czasie. Koty wolnożyjące umierają w męczarniach, bez pomocy weterynarzy.
Ich los jest ratowany przez osoby z ogromnym serduszkiem.
Te osoby poświęcają swój wolny czas, swoje pieniądze na ratowanie kocich istnień..
Osoby którym pomagamy są świadome walki z bezdomnością, starają się wysterylizować jak najszybciej kotki wolnożyjące, staramy się kastrować kocury.
Zależy nam aby to wydarzenie dotarło do jak największej ilości osób, głównie będzie to będzie wydarzenie poświęcony dla kotów wolnożyjących na terenie Koszalina i okolic.
Wydarzenie będzie prowadzone przez opiekunów społecznych Zwierząt oraz przez nas.
Wydarzenie ma na celu poszukiwanie domów tymczasowych dla kociąt oraz kotów dorosłych oswojonych które potrzebują leczenia lub domu, ponieważ nie radzą sobie w warunkach w których żyją.
Jeśli ktoś na terenie Koszalina zechciałby zostać domem tymczasowym prosimy o kontakt pod numerem 781-126-098
Jeśli jesteście zeinteresowani adopcją kota, który znajdzie się na wydarzeniu, pomocy opiekonowi w postaci karmy, w postaci budki dla kotów, materiałów do wykonania takich budek porosimy o kontakt pod numerem 781-126-098
Zapraszajcie znajomych i zachecajcie do adopcji kotów które potrzebują ogromnie Waszej pomocy !