31. oktober 2024 - 20:00 tot 23:00

Bazarek Na Pomoc Zwierzakom | Poland | donderdag, 31. oktober 2024

Nie w sposób jest obrać w słowa to co za sprawą organizowanego Bazarku chciałybyśmy osiągnąć, jaki kolejny krok uda się postawić do przodu w tym okrutnym świecie, gdzie wiele osób nie liczy się z losem Zwierząt.
Jesteśmy Fundacją Na Pomoc Zwierzakom z Tereską znane z nazwy Na Pomoc Zwierzakom, nic się nie zmienia, dalej we dwie, rodzinnie Mama z Córką.
Jesteśmy Domem Tymczasowym dla szczeniaczków, które zabieramy ze wsi, z bud, z kojców, z warunków które nakazujemy właścicielom zmieniać dla dorosłych psiaków, rodziców szczeniaczków. Nakazujemy sterylizację i kastrację psiaczków nagminnie uciekających i rozmnażających się, ale bardzo często tych osób nie stać na opłacenie sterylizacji/kastracji dlatego w takich chwilach pomagamy.
Suczki na wsiach i ich właściciele czekają na Naszą pomoc...
Szczeniaczki zabierane są na Dom Tymczasowy do Nas, gdzie uczą się wszystkiego krok po kroku, wychowują wśród Naszych piesków i kota. Szukamy szczeniaczkom odpowiedzialnych domów, które zobowiązują się do wysterylizowania oraz wykastrowania szczeniaczków, gdy dorosną, aby nie powiększać bezdomności wśród zwierząt....
Staramy się pomagać każdemu, kto zgłosi się z prośbą pomocy w znalezieniu domu dla Zwierzaczków.
Kontrolujemy wioski, nakazujemy poprawę warunków, niektóre psiaki żyjące na łańcuchu bez szansy na lepsze życie, szukamy im domów, kochających i udaje się, te psiaczki mieszkają teraz w ciepłych domkach przy boku człowieka.
Aby zobaczyć to wszystko co staramy się czynić wystarczy śledzić Naszą stronę, bez Waszej pomocy nie uda Nam się pomagać dalej, ponieważ karma dla szczeniaczków, psiaczków które do Nas trafiają, dla psiaczków na wsiach, koszty weterynaryjna, podkłady higieniczne, opieka weterynaryjna, sterylizacje i kastracje to tylko mała część wydatków.
Warto wpłacać darowiznę na konto Fundacji, warto ustanowić stały przelew, nie musi on być duży ale mały krok znaczy wiele i daje Nam szansę na pomoc.
Bazarek ma na celu zebranie Funduszy które pomogą Nam pomagać i otworzą szansę na podjęcie wielu kroków na przód.
Bazarek polega na licytowaniu fantów wystawianych w postach, pod nimi w komentarzach licytuje się od wskazanej kwoty.

Bazarek rozpoczyna się
3 listopada a zakończy 17 listopada 2017 roku o godzinie 18:00

wszelkie fanty można licytować właśnie tylko do godziny 18:00 po tej godzinie dalsze licytacje się nie liczą.
Wiele z Was pewnie brało udział w Bazarkach, wiele z Was dopiero weźmie ale zobaczycie jaka to fraja a jak ogromnie można pomóc w ten sposób.

Dodatkowo można zakupić wirtualne miseczki które będą w jednym z postów.
W razie pytań, chęci pomocy prosimy o kontakt ze stroną organizatorską lub pod numerem telefonu 781-126-098

Numer Konta Fundacji Na Pomoc Zwierzakom z Tereską
PKO Bank Polski SA 85 1020 2791 0000 7002 0266 5693
Koszalin

Strona na facebooku :
https://www.facebook.com/Fundacja-Na-Pomoc-Zwierzakom-z-Teresk%C4%85-1117685151630629/